آموزش

آموزش

آموزش ریاضی دوازدهم ارزان

سه شنبه جهاردهم 11 1399

برنامه درسی جبر دبیرستان

دروس مبتنی بر ویدئو در دوره جبر II Time4Learning در توسعه درک دانش دانشجویان از مفاهیم جبری پیشرفته و استفاده از یادگیری در مشکلات دنیای واقعی متمرکز است. این دوره دو ترمی روی توابع ، چند جمله ای ها ، پدیده های دوره ای و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها تمرکز دارد. همانطور که دانش آموزان مهارت های جبری خود را اصلاح و گسترش می دهند ، آنها بین عملکردها و ویژگی های زمینه اعداد واقعی و اعداد مختلط و عبارات جبری تشبیه می کنند. برای حمایت از دانش آموزان دبیرستان با سبک های مختلف یادگیری ، این دوره شامل دسترسی به خوانندگان صوتی ، واژه نامه قابل جستجو ، مجموعه ای از ماشین حساب ها (به عنوان مثال ، نمودار ، ماتریس ، آماری) و ابزار برجسته سازی آنلاین و یادداشت برداری است.


درباره برنامه درسی جبر II دبیرستان بیشتر بیاموزید.


برنامه درسی حسابداری دبیرستان

با تأکید بر خانواده های دارای عملکرد و نمایش های آنها ، دوره ریاضی دوازدهم ارزان  مقدمه ای قابل تأمل در مطالعات پیشرفته است که منجر به حساب می شود. این دوره به طور خلاصه معادلات خطی ، نابرابری ها و سیستم ها را مرور می کند و به طور هدفمند به سمت مطالعه توابع حرکت می کند. سپس دانش آموزان ماهیت نمودارها را کشف کرده و درک خود را از توابع چند جمله ای ، عقلی ، نمایی و لگاریتمی تعمیق می بخشند. این دوره با یک مطالعه کوتاه در مورد احتمالات و آمار به پایان می رسد. آزمایشگاه های ریاضی تعاملی کاربرد مفاهیمی را با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای آنلاین ارائه می دهند.


درباره برنامه درسی حساب مقدماتی دبیرستان بیشتر بیاموزید.https://riazirokhat.com/valuable-math-lesson/

(0) نظر

ریاضیات به شما کمک می کند زمان را بگویید

سه شنبه جهاردهم 11 1399

2. ریاضیات به شما کمک می کند زمان را بگویید

"من دیر آمدم ، برای یک قرار خیلی مهم دیر آمدم." - خرگوش سفید از فیلم آلیس در سرزمین عجایب. اجازه ندهید که بی اطلاعی از ریاضیات ، شما را مانند خرگوش سفید دوست داشته باشد! یک مطالعه اخیر نشان داد که از هر 5 کودک که در اوکلاهما سیتی زندگی می کنند 4 نفر نمی توانند عقربه ها را در یک ساعت آنالوگ بخوانند تا زمان را مشخص کنند. دانستن ریاضیات ، و به ویژه کسرها ، می تواند به شما در گفتن زمان بهتر کمک کند. در حالی که ممکن است ساعتهای آنالوگ در نهایت منسوخ شوند ، اجازه ندهید توانایی گفتن زمان شما قدیمی شود! از دانش خود در مورد کسرها استفاده کنید تا به شما کمک کند زمان را در ساعتهای آنالوگ که دارای یک ساعت ، دقیقه و (گاهی اوقات) دست دوم هستند ، بگویید.

(0) نظر
X